Facebook
YouTube

ERKI Moeshow 2012 tähistab suurejoonelist tähtpäeva - 30 aastat ning 25. kord!

ERKI Moeshow näol on tegu 1982. aastal Eesti Riikliku Kunstiinstituudi aulas alguse saanud moesündmusega, mis on kasvanud välja 80ndate kunstitudengite demonstratsioonürituse staatusest 90ndate avangardse rõivaloomingu peamiseks lavaks. 21. sajandil on iga-aastasest ERKI Moeshowst saanud üks olulisemaid, suurimaid ja huvipakkuvamaid moeetendusi Eestis. Loe edasi SIIT.

ERKI Moeshow on alati üllatusi täis olnud ning seegi kord pole teistsugune. Juubelietendusel ei vaata me ajas tagasi ega nostalgitse – lavale, lava ette ja taha paiskame kõik, mis kuulutab ette tulevikku . Me ei leiuta tulevikku, vaid pakume välja oma stsenaariumi sellest, mis võiks näiteks aastal 2042 aset leida.

ERKI Moeshow laval saab näha kollektsioone, mis rajavad tee tulevikku. Utoopilised kujutelmad põimuvad düstoopilistega ning mood on selle kõige kroonjuveeliks.

Laval 32 noort vaimustavat kollektsiooni tuleviku tegijatelt.

Tule ja saa osa aasta ühest tähtsaimast moesündmusest!

26. mail Kultuurikatlas (Põhja pst 27a, Tallinn, kultuurikatel.org).

Jälgi meie tegemisi siinsamas või Facebookis.

Lisainfo: erkimoeshow@gmail.com


ERKI Moeshow 2012 peakorraldaja Piret Mägi tänab kogu tiimi nimel Eesti Kunstiakadeemiat ning EKA moeosakonda, kust kunagi kõik alguse sai.

Suured ning siirad tänud lähevad kõikidele osalenud noortele moeloojatele- ilma teieta seda üritust poleks!

Suured ning siirad tänud ERKI Moeshow 2012 tiimi liikmetele- ilma teieta polnuks see üritus nii lahe, nagu see nüüd just olema sai!
Karin Õun, Britta Laumets, Eva-Liisa Hanson, Alvin Järving, Taavi Kübar, Eero Otsus, Henri Hütt, Aljona Sokolovskaja, Triin Hallas, Anete Palmik, Rasmus Sõnajalg, Johann Kolmtuhat, Andreas Luigas, Jaanika Palm, Leelo-Mai Aunbaum, Gerta Rosar, Kelian Luisk, Jekaterina Setina, Kertu Väinsalu, Paula Uspenski, Kätlin Nurm, Siim Juhani, Piret Miller, Arle Kivisaar, Märt Summatavet, Mikk-Mait Kivi.

Tervitused vabatahtlikele, kelle hea tahe ning soov lõid parima õhkkonna ning videokunstnikele, kelle looming muutis ERKI Moeshow 2012 veelgi kunstilisemaks.

Tänud rühmitustele Postinstrumentum ning Otse Otse, kelle vahepala lisas meeldiva annuse vürtsi.

ERKI Moeshow'd poleks ilma heade koostööpartneriteta- täname kõiki kõiki, kes aitasid ühel või teisel moel meie ürituse toimimisele kaasa- Kultuurkapital, Nokia, Telinek, Kultuurikatel, RGB, SiseTV, ClearChannel jne jne jne.

Suured tänud kõikidele, kelle abiga toimusid ERKI Moeshow eelüritused ning aftekas kohvikus Wabadus.

Suured tänud Evelyn Saal'ile- Kultuurikatla heale haldjale, kes aitas selle suure katla keema panna ning kogu supi ka lõpuni süüa.

Ärge uskuge kiirmoodi. Uskuge disaini, fantaasiasse ja noortesse ning kohtume järgmisel aastal taas!